(098) 824 1 824
(095) 146 2 229

Совет: как выбрать резиновую обувь

Останнім часом все більшої популярності здобуває гумове взуття. І це не дивно. Воно яскраве, стильне і елегантне, має різноманітне забарвлення та оздоблення. Навіть найвибагливіші покупці серед такого широкого асортименту зможуть легко і без проблем задовільнити свої смаки. У продажу зустрічаються як однотонні вироби, так і моделі з яскравими малюнками та різноманітними візерунками.

Серед основних переваг гумового взуття – легкість, міцність, довговічність і, звичайно ж, невисока ціна. Як і колись, його основна функція – це захист ніг від бруду, води і вологи.

На що потрібно звернути увагу при виборі гумового взуття?

Гумове взуття не розтягується і не розношується, тому краще вибирати взуття з деяким запасом. Взуття не повинне щільно прилягати, адже ногам теж потрібно «дихати».

Чоботи, виготовлені литим методом, мають довший період експлуатації, ніж клеєні. Крім того, вони краще захистять від проникнення води та вологи.

Зносостійкість взуття залежить від методу кріплення підошви. Найнадійнішим є литий метод, причому це стосується як виготовлення, так і кріплення підошви. Основні переваги литого методу – це висока міцність і герметичність кріплення підошви. Велике поширення має також метод двокомпонентного лиття, за допомогою якого отримують підошву, що складається з двох шарів, нерозривно з’єднаних між собою.

Підошва, виготовлена зі спіненого ПВХ або поліуретану, має амортизуючі і теплозахисні властивості, володіє високим рівнем зносостійкості.

Оптимальна товщина підошви гумових чобіт – близько 1,5 см. У чоловічих чобіт підошва має бути товщиною не менше 0,8 см, а каблук 2,2 см. У жіночих – 0,6 см і 1,7 см відповідно.

Поверхня підошви має бути рельєфною – це дозволить уникнути ковзання.

Крім того, сама підошва повинна бути достатньо гнучкою. Негнучка підошва створюватиме дискомфорт при ходьбі.

Як доглядати за гумовим взуттям?

Гумове взуття довше зберігатиме свій зовнішній вигляд, якщо не залишати його брудним. Повернувшись з вулиці, добре вимийте чоботи холодною водою і витріть насухо.

Після кожного використання гумове взуття потрібно обов`язково просушити і провітрити. Якщо дозволяє конструкція моделі, бажано також виймати і просушувати устілку та утеплюючи вставку.

Сушити гумові чоботи радять при кімнатній температурі. Ні в якому разі не сушіть чоботи біля опалювальних пристроїв чи обігрівачів – під впливом занадто високих температур гумове взуття може втратити свою форму та деформуватись.

Щоб поверхня гумового взуття залишалася блискучою і яскравою, час від часу її слід протирати водою з додаванням кількох крапель гліцерину. Також гумове взуття радять протирати вазеліном або олією.

Ні в якому разі не можна чистити гумове взуття розчинником або гасом, так як ці речовини розчиняють гуму.

Як зберігати гумове взуття?

Зберігати гумові чоботи необхідно в приміщенні, недоступному для пилу та прямих сонячних променів, при температурі від 0 до +25 °С на відстані не менше 1 м від опалювальних пристроїв.


06.03.2017

Возврат к списку